6512f97b227f7885217380.webp

Merch do mesta, nie do postele.

Darujte kolegom merch, ktorý neskončí ako pyžamo.

Máme záujem

Manifest

Dizajnu, výrobe a práci s textilom sa venujeme s láskou už viac ako 8 rokov. Okrem výroby našich vlastných kolekcií a obľúbených produktov, radi spolupracujeme s vybraným značkami, projektami a organizáciami, ktoré majú rovnaké hodnoty a zmysel pre estetiku a spoločenskú zodpovednosť ako my.

Bratiska podporuje zdravý lokál-patriotizmus vkusnými produktami. Či už sú to grafiky budov a miest od množstva autorov, alebo jednoduché nápisy mestkých častí. V spolupráci s neziskovými organizáciami sa snažíme budovať pozitívne vzťahy naprieč generáciami, časťami slovenska a národnosťami.

Design & ART Direction

Prejdeme si spolu, čo potrebujete 
a očakávate od našej spolupráce. Následne pripravíme dizajn vhodný 
k vašej značkea vašim potrebám, 
v súlade s vašim Brand & Design Manuálom.

Textil

Vyberieme vhodný typ textilu, materiál a farby. Náš textil je kvalitný, certifikovaný ako FAIR WEAR a spĺňa desiatky náročných ECO certifikátov.

Komunikácia

Nastavíme odprezentovanie spoluprácea najlepšiu formu komunikácie.

Staňte sa našim partnerom

Zakázková výroba

Navrhnite si svoj vlastný MERCH! Radi vám vyrobíme tričká, mikiny, tašky, čiapky, šiltovky, rohožky či ponožky alebo čokoľvek čo spolu vymyslíme s vašim logom / dizajnom. Všetko, vrátane balenia a etikiet, pripravíme na mieru a poradíme vám s výberom tovaru. Radi pre vás pripravíme tiež printy s jedinečnou grafikou podľa vašich predstáv.

B2B

Ste oblastná či krajská organizácia cestovného ruchu, majiteľ obchodu alebo predajnej siete a máte záujem o naše produkty značky Bratiska? Neváhajte nás kontaktovať emailom alebo na sociálnych sietiach.

Bratiska support

Ak ste nezisková organizácia, máme pre vás príležitosť stať sa súčasťou našej sekcie SUPPORT: www.bratiska.sk/support. Vyrobíme pre vás produkty s vašim logom/dizajnom a celý zisk venujeme na vašu činnosť. Budeme radi ak sa nám ozvete. :)

Naši partneri