Zmeniť vašu lokalitu Slovensko
Vyberte si lokalitu

Môj domov je

select
mail obchod@hoods.sk
Menu
Naspäť

Plán Bratislava Bratislava

€ 12,90

Značky by sa asi veľmi nemali vyjadrovať k politke. Ale keďže sme tak prepojení s našim mestom a milujeme ho - dlhodobo cítime, že má kopu problémov. Plán Bratislava je kniha a web, ktoré tu nemajú obdoby - skvelý a detailný návod ako posunúť naše mesto dopredu v ktorom je obrovský kus dlhoročnej práce širokého tímu odborníkov. Dúfame, že víťaz jesenných bratislavských volieb z neho bude čerpať čo najviac.

Rozhodli sme sa tento Plán podporiť - a bez žiadneho nároku na odmenu a protislužbu - sme pre Plán Bratislava vyrobili kvalitné tričká a mikiny, ktoré si môžte kúpiť za výhodnú cenu.

Samozrejme, aj keď Plán je všeobecný manuál a môže ho použiť ktorýkoľvek kandidát, je projektom Matúša Valla a tým budeme spájaní aj s podporou jeho kandidatúry. Sme si toho vedomí a riešili sme ako sa k tomu tým pádom postaviť a či do toho ísť. Vždy sme chceli byť apolitický a nikdy sme nepodporovali žiadneho politika. Ale - všetci kritizujeme politikov a chceme robiť zmeny, ale keď sa konečne nájde niekto kto sa tam odhodlá ísť a tvrdo a dlho spolu zo špičkovým tímom maká, všetci sa ho boja verejne podporiť lebo je zrazu politik. Áno, možno urobí nejaké nepopulárne rozhodnutie (ktoré vo finále ale mestu pomôže) a možno nás úplne sklame a potom to budeme ľutovať. Sme ochotní to risknúť.

Určite však nikoho nenútime niekoho voliť, každý má svoje kritéria na výber primátora. Dúfame že naša podpora Plánu Bratislava prispeje k tomu aby kampaň a diskusie pred voľbami boli čo najaktívnejšie a najodbornejšie, aby nás hlavne prišlo čo najviac voliť a vo finále vyeberieme toho najlepšieho kandidáta.

Bratiska

 

Kniha:
https://www.martinus.sk/?uItem=307378

Web:
http://www.planbratislava.sk

Variant
Muž - Tričko Plán Bratislava (Čierna)
Veľkosť
Skladom Tento tovar je na sklade Odosielame 19. 11. 2019

Tabuľka veľkostí - Muž

Tričko Plán Bratislava XS S M L XL XXL 3XL
Dĺžka 66 69 72 74 76 78 80
Šírka 46 49 52 55 58 61 64
Rukáv 19,5 20,5 21,5 22,5 22,5 23,5 24,5
Zavrieť tabuľku veľkostí